torby papierowe z nadrukiem oferta

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM OFERTA

Przedstawiamy naszą ofertę na torby papierowe z nadrukiem! Naszą największą zaletą jest cena nasze zasady zasady są proste. Płacisz tylko za wydrukowany nakład według cennika – zero kosztów przygotowania.  Ponadto służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w zakresie przygotowania projektu. Zapraszamy do współpracy!

torby papierowe z nadrukiem realizacje

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM REALIZACJE

Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji toreb papierowych z nadrukiem. Dziesiątki wykonanych projektów, ogromne doświadczenie w sitodruku, opinie naszych klientów mówią same za siebie. Oferowana przez nas jakość druku oraz obsługi to nasz kolejny atut. Nie czekaj, wyceniamy każde zlecenie, odpowiemy na każde pytanie.

tanie torby papierowe z nadrukiem

EKOLOGICZNE TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem to absolutny hit! Materiał pochodzący w 100% z recyklingu powoduje iż jest to produkt jeszcze bardziej konkurencyjny cenowo. Bogaty wybór rozmiarów, warianty zarówno z uchwytem płaskim jak i skręcanym. Kliencie, w naszej ofercie znajdziesz również inne typy toreb papierowych. Zapraszamy do kontaktu!

 

TORBY Z NADRUKIEM

Pomimo chwytliwej nazwy naszej firmy torby papierowe z nadrukiem to nie nasz jedyny produkt. Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala na profesjonalny zadruk wszystkich rodzajów toreb reklamowych w tym również torby bawełniane – materiałowe, torby ekologiczne i inne. Jako fachowcy w branży reklamowej przykładamy wszystkich starań do jakości oferowanych przez nas usług oraz produktów. Oferowane przez nas torby z nadrukiem stanowią nie tylko opakowanie produktowe ale przede wszystkim znakomity nośnik reklamowy będący często dopełnieniem kampanii reklamowych. Nasza oferta przeznaczona jest dla małych i średnich firm ale również dla klienta indywidualnego. Naszymi klientami są sklepy odzieżowe, butiki, agencje reklamowe oraz organizatorzy eventów oraz imprez okolicznościowych. Największą zaletą toreb z nadrukiem jest ich elastyczność, torby z nadrukiem w połączeniu z metodą sitodruku pozwalają na zastosowanie nadruku w dowolnym kolorze, miejscu oraz wielkości! Fakt ten sprawia że bez problemu możesz stworzyć unikalny gadżet na którym widnieje twoje logo, informacje adresowe, kontaktowe. Ponadto torby z nadrukiem to nie gadżet jednorazowy, wykorzystywane wielokrotnie, pełnia funkcje reklamy mobilnej przez co docierają do jeszcze szerszego grona odbiorców.  Sprawdź nasz cennik!

 

TORBY Z NADRUKIEM

TORBY MATERIAŁOWE ORAZ BAWEŁNIANE

Torby materiałowe to gadżet który cieszy się wyjątkowym uznaniem wśród naszych klientów. Największą zaletą tego rodzaju toreb z nadrukiem jest ich wytrzymałość – posiadają nośność do 20 kg co klasuje je najwyżej wśród całej rodziny toreb reklamowych. Ponadto torby materiałowe mogą stanowić bardzo ciekawy dodatek do garderoby, coraz częściej na rynku dostępne są torby materiałowe z chwytliwymi sloganami lub informacjami. Kliencie, w naszej ofercie znajdziesz torby materiałowe w różnych dostępnych od ręki wariantach zarówno kolorystycznym jak i rozmiarowym. Oferowane przez nas torby są wyprodukowane w Polsce co świadczy o ich jakości wykonania. Wszystkie nadruki wykonujemy metodą sitodruku co zapewnia wysoka odporność na rozciąganie oraz żywe kolory przez długie lata użytkowania. Sprawdź nasz cennik

TORBY MATERIAŁOWE CENNIK  (cennik toreb )
TORBY MATERIAŁOWE Z NADRUKIEM CENNIK ( cennik nadruków)

 

TORBY Z NADRUKIEM

PAPIEROWE ORAZ EKOLOGICZNE

Papierowe torby z nadrukiem stanowią filar naszej działalności. Dzięki polityce jakom prowadzimy coraz więcej osób decyduje się na współprace z naszą firmą. Drukujemy około 1300 toreb papierowych tygodniowo, zachowując wysoką jakość finalnego produktu oraz krótkie terminy realizacji. Kliencie, w naszej ofercie znajdziesz papierowe torby z nadrukiem w wielu wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych. Dzięki stałej współpracy, bezpośrednio z największymi producentami oferowane przez nas torby są w atrakcyjnych cenach. Ponadto jako jedyni w Polsce nie pobieramy żadnych opłat za przygotowanie matryc itp. U nas płacisz tylko i wyłącznie za wydrukowany nakład. Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zarówno firmy jak i klienta indywidualnego. Oferta polecana szczególnie dla tych którzy cenią sobie profesjonalne opakowanie dla swojego produktu – sklepy odzieżowe, butiki, agencje reklamowe i inne. Jako profesjonaliście w branży reklamowej nie boimy się wyzwań, oferowane przez nas torby z nadrukiem zaskoczyły nie jednego klienta o czym świadczą dziesiątki komentarzy o naszej firmie.

TORBY PAPIEROWE CENNIK (cennik toreb )
TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM CENNIK ( cennik nadruków)

 

TORBY Z NADRUKIEM PRZYGOTOWALNIA

 • Koszt przygotowalni dla papierowych toreb z nadrukiem 0 zł
 • Koszt przygotowalni dla toreb materiałowych z nadrukiem 30 zł netto
 • Podana cena obejmuje nadruk jednostronny do 30% jej powierzchni torby.
 • Nadruk dwu-stronny 20% rabatu od ceny podstawowej na drugą stronę
 • Projekt powinien być dostarczony w formacie pliku wektorowego Corel lub Adobe. Grafiki w formie zdjęcia powinno mięć minimum 150DPI – najepiej 300 DPI dla zachowania wysokiej jakości druku.
 • Wsparcie techniczne w przygotowaniu projektu Gratis!
 • Ceny podane na stronie są cenami netto.
 • Przed rozpoczęciem zlecenia wykonujemy wizualizację gotowej torby z nadrukiem – u nas nie kupujesz kota w worku!

 

 

TORBY Z NADRUKIEM ZAMÓWIENIA

Wszystkie zamówienia prosimy składać na nasz adres biuro@torby-papierowe-z-nadrukiem.pl W odpowiedzi przesyłam wycenę, po akceptacji cenowej przesyłam wizualizacje do akceptacji. Kliencie, wycenimy każda usługę, odpowiemy na każde pytanie. Napisz do nas – to nic nie kosztuje!

Prawidłowo przesłane zamówienie na torby z nadrukiem powinno zawierać:

 • Nakład zlecenia
 • Wymiary oraz rodzaj torby
 • Projekt według wskazówek przedstawionych w punkcie „przygotowalnia”
 • Dodatkowe informacje

torby z nadrukiem baner