TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem to absolutny hit! Materiał pochodzący w 100% z recyklingu powoduje iż jest to produkt jeszcze bardziej konkurencyjny cenowo. Bogaty wybór rozmiarów, warianty zarówno z uchwytem płaskim jak i skręcanym. Kliencie, w naszej ofercie znajdziesz również inne typy toreb papierowych. Zapraszamy do kontaktu!

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM OFERTA

Przedstawiamy naszą ofertę na torby papierowe z nadrukiem! Naszą największą zaletą jest cena nasze zasady zasady są proste. Płacisz tylko za wydrukowany nakład według cennika – zero kosztów przygotowania.  Ponadto służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w zakresie przygotowania projektu. Zapraszamy do współpracy!

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM

 

Torby ekologiczne z nadrukiem to produkt, który ciągle zyskuje na popularności. Nurt eko występuje na wielu płaszczyznach naszego życia, eko żywność, Eko odzież nadszedł czas na ekologiczną reklamę! Torby ekologiczne z nadrukiem to kategoria produktów, które powstają w 100% recyklingowanego papieru. Stawiając na takie rozwiązanie możesz pozyskać doskonały nośnik reklamy dbając przy tym wszystkich o otaczającą nas przyrodę. Torby ekologiczne z nadrukiem to produkt bardzo zbliżony do toreb papierowych, różniący się jedynie metodą otrzymywania papieru. Kliencie w naszej ofercie znajdziesz duży wybór toreb papierowych oraz toreb ekologicznych dostępnych w wielu wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych. Ponadto torby ekologiczne z nadrukiem charakteryzują się duża wytrzymałością sięgającą nawet 10kg. Jest to bardzo dobre i ekonomiczne rozwiązanie dla sklepów odzieżowych, butików oraz klientów, którzy potrzebują estetycznego „opakowania” na specjalne okazję np. event. Nadruki na torbach ekologicznych wykonujemy tylko i wyłącznie metodą sitodruku, co zapewnia wysoka, jakość nadruku. Jesteśmy w stanie wydrukować praktycznie każdą grafikę, tworząc przy tym unikalny gadżet reklamowy.

Torby ekologiczne z nadrukiem cennik (cennik nadruków)
Torby ekologiczne cennik ( cennik toreb)

 

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM CENNIK

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że cena to bardzo istotny element dla naszych klientów. Przyłożyliśmy wszelkich starań do uzyskania oferty jak najbardziej korzystnej cenowo, aby móc konkurować z największymi firmami w Polsce. Zachęcamy do sprawdzenia naszego odnośnik torby ekologiczne z nadrukiem cennik gdzie można pobrać nasz cennik w formacie PDF zarówno dla nadruków jak samych toreb ekologicznych.

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM PRZYGOTOWALNIA

 • Przygotowalnia dla toreb ekologicznych z nadrukiem 0 zł.
 • Powyższy cennik dotyczy nadruku wykonanego na jednej stronie torby ekologicznej do 30% jej powierzchni.
 • W przypadku nadruku dwustronnego, na nadruk na drugiej stronie udzielamy 20% rabatu.
 • Projekt powinien być przesłany w formacie wektorowym CDR, PDF, AI lub pokrewne, optymalnie jest zamienić wszystkie czcionki na krzywe.
 • Projekt w formacie zdjęcia powinien mieć rozdzielczość minimum 150DPI preferowane 300DPI format przesyłanego pliku PNG/TIFF.
 • Podstawowa pomoc w przygotowaniu grafiki GRATIS.
 • Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć VAT 23%.
 • Przed rozpoczęciem zlecenia ZAWSZE przesyłamy wizualizację gotowej torby ekologicznej z nadrukiem do akceptacji przez klienta.

 

TORBY EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM ZAMÓWIENIA

Wszystkie zamówienia na torby ekologiczne z nadrukiem prosimy składać na nasz adres mejlowy biuro@torby-papierowe-z-nadrukiem.eu Przykładamy wszelkich starań do profesjonalnej obsługi naszych klientów, napisz do nas a błyskawicznie otrzymasz gotową wycenę!

Zamówienie na torby ekologiczne z nadrukiem powinno zawierać:

 • Nakład.
 • Rozmiar oraz kolor torby.
 • Projekt wektorowy lub zdjęcie TIFF/PNG.
 • wszystkie informacje dodatkowe.

 

torby ekologiczne z nadrukiem baner