torby papierowe z nadrukiem oferta

TORBY BAWEŁNIANE Z NADRUKIEM OFERTA

Nasza oferta na torby bawełniane z nadrukiem! W naszej ofercie torby wysoko i średnio gramaturowe wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolorystyką oraz wszystkimi wariantami rozmiarowymi. Nadruk wykonany metodą sitodruk daje gwarant długiej żywotności nadruku!

TORBY BAWEŁNIANE Z NADRUKIEM REALIZACJE

TORBY BAWEŁNIANE Z NADRUKIEM REALIZACJE

Nasze realizacje to zbiór naszych zadowolonych klientów. Dziesiątki zamówień, doświadczenie poligraficzne, opinie naszych klientów dostępne w sieci mówią same za siebie. Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zarówno firmy jak i klienta indywidualnego.

TORBY BAWEŁNIANE Z NADRUKIEM

 

Torby bawełniane z nadrukiem to Mercedes wśród toreb reklamowych. Największa zaletą toreb bawełnianych jest ich wysoka wytrzymałość oraz możliwość ich czyszczenia oraz wielokrotnego użytku. Kliencie, w naszej ofercie znajdziesz torby bawełniane o średniej i wysokiej gramaturze. Nie oferujemy nisko gramaturowych produktów, za które się powstydzisz! Zdajemy sobie sprawę, że torby bawełniane z nadrukiem to produkt zamawiany na prestiżowe imprezy, jako gadżety reprezentujące firmę bądź wydarzenie. W takiej sytuacji warto zainwestować w torby bawełniane z nadrukiem dobrej, jakości, ponieważ jak wiadomo pierwszy wizerunek jest najważniejszy. Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala na wykonanie nadruku nawet w 6 kolorach w przypadku toreb bawełnianych z nadrukiem używamy głównie farb plastizolowych ze specjalnym dodatkami zwiększającymi rozciąganie nadruku. Oferując jakość, dzięki której mamy pewność, że produkowane przez nas torby to produkt, który będzie służył naszym klientom przez długie lata. Kliencie w naszej ofercie znajdziesz również torby bawełniane w różnych kolorach, posiadamy torby bawełniane z krótkim jak i długim uchem tak, aby każdy klient mógł znaleźć towar adekwatny do swoich oczekiwań.

 

TORBY BAWEŁNIANE Z NADRUKIEM CENNIK

Torby bawełniane z nadrukiem to jeden z droższych produktów z rodziny toreb reklamowych, ale jednocześnie wart swojej ceny. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dzięki długotrwałej współpracy osiągnęliśmy bardzo korzystne cenowo oferty od największych dystrybutorów toreb bawełnianych w Polsce. Zachęcamy do sprawdzenia naszego odnośnika torby bawełniane z nadrukiem cennik gdzie pobrać można cennik w wygodnym formacie PDF.

Torby bawełniane z nadrukiem cennik (cennik nadruków)
Torby bawełniane (cennik toreb)

 

TORBY BAWEŁNIANE Z NADRUKIEM PRZYGOTOWALNIA

 • Przygotowalnia dla toreb bawełnianych z nadrukiem 30 zł netto / kolor.
 • Cena obejmuje nadruk na jednej stronie torby do 30% jej powierzchni.
 • Druk dwustronny – rabat 20% na nadruk na drugiej stronie torby bawełnianej.
 • Projekt należy przesłać w formacie wektorowym PDF, Core, AI, SVG z czcionkami zamienionymi na krzywe.
 • Projekty w formie zdjęcia, powinny być przesłane w minimum 150DPI a preferowane 300DPI.
 • Podstawowa pomoc graficzna GRATIS.
 • Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć VAT 23%.
 • Po przesłaniu projektu, zawsze wykonujemy wizualizację torby bawełnianej z nadrukiem do akceptacji przez klienta.

 

TORBY MATERIAŁOWE Z NADRUKIEM ZAMÓWIENIA

Wszystkich zainteresowanych współpraca, prosimy o przesyłanie zamówień na torby bawełniane z nadrukiem pod adres biuro@torby-papierowe-z-nadrukiem.eu Przykładamy wszelkich starań, aby cały proces WYCENY przebiegał szybko i sprawnie. Napisz do nas wycenimy każdą usługę!

Prawidłowo przesłane zamówienie na torby bawełniane powinno zawierać:

 • Ilość (nakład).
 • Rodzaj, wielkość oraz kolor torby.
 • Projekt w postaci wektorowej lub zdjęcie 150/300 DPI.
 • Informacje dodatkowe o zleceniu.
torby bawełniane z nadrukiem baner